NIVEA Men Strong Power Шампон, 250 мл

NIVEA Men Strong Power shampoo sampon za mazi
NIVEA Men Strong Power Шампон, 250 мл
236,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011932C
favorite_border

Опис на производот

  • Видно ја зајакнува вашата коса
  • Косата добива појака структура
  • Благ и нежен кон косата и скалпот
  • Соодветен за секојневна употреба

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се