NIVEA Men Универзален крем за нега - за мажи, 30 мл

Nivea MEN Creme univerzalen krem za lice, telo i race 30ml univerzalen krem za mazi za lice race i telo
NIVEA Men Универзален крем за нега - за мажи, 30 мл
120,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055445C
favorite_border

Опис на производот

  • Универзален крем за нега - за мажи
  • Кремот ѝ овозможува на вашата кожа богата хидратација и го спречува нејзиното сушење
  • Специјално развиен за мажи
  • Наменет за лице, тело и раце

Пакување: 30 мл

Содржина

Состав: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cera Microcristallina, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Dimethicone, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, BHT, Parfum.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се