NIVEA Micellair Expert Двофазна мицеларна вода, 400 мл

NIVEA micellair micellar water waterproof make-up remover 0% product residue 400 ml for sensitive skin , micelarna voda
NIVEA Micellair Expert Двофазна мицеларна вода, 400 мл
331,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041960C
favorite_border

Опис на производот

Откријте ја новата Nivea MicellAIR Skin Breathe Expert двофазна мицеларна вода за отстранување на шминка, којашто ја препорачуваат професионалните шминкери.

Иновативната формула со MicellAIR комплекс и црн чај, делува како магнет и ефикасно ги отстранува долготрајната шминка и маскара.

Не е потребно триење, ниту измивање.

Без остатоци од шминка или масни траги.

Пакување: 400 мл

Содржина

Употреба: со натопено памукче за лице, исчистете го лицето, со затворени очи и уста.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се