NIVEA Micellair Expert Двофазна мицеларна вода, 400 мл

NIVEA micellair micellar water waterproof make-up remover 0% product residue 400 ml for sensitive skin , micelarna voda
NIVEA Micellair Expert Двофазна мицеларна вода, 400 мл
331,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041960C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Откријте ја новата Nivea MicellAIR Skin Breathe Expert двофазна мицеларна вода за отстранување на шминка, којашто ја препорачуваат професионалните шминкери.

Иновативната формула со MicellAIR комплекс и црн чај, делува како магнет и ефикасно ги отстранува долготрајната шминка и маскара.

Не е потребно триење, ниту измивање.

Без остатоци од шминка или масни траги.

Пакување: 400 мл

Содржина

Употреба: со натопено памукче за лице, исчистете го лицето, со затворени очи и уста.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се