NIVEA Micellair Мицеларна вода за нормална кожа, 400 мл

NIVEA micellar water skin breathe 0% product residue refreshing for normal skin / miselarna voda, micellair
NIVEA Micellair Мицеларна вода за нормална кожа, 400 мл
309,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036113C
favorite_border

Опис на производот

  • Мицеларна вода, збогатена со витамин Е, ја освежува кожата и ѝ помага да изгледа убаво и негувано
  • Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Sorbitol, Panthenol, Poloxamer 124, Decyl Glucoside, Glyceryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Propylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol.

Употреба: Со натопен тупфер исчистете го лицето, со затворени очи и уста.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се