NIVEA Moisture Care Крема за раце со маслиново масло, 75 мл

NIVEA Moisture Care Крема за раце со маслиново масло, 75 мл
157,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044207C
favorite_border

Опис на производот

Кремата за раце со маслиново масло интензивно ја хидрира сувата кожа на вашите раце.

Нега за вашите раце, нокти и кутикули.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се