NIVEA Naturally Good Алое вера крема, 200 мл

NIVEA Naturally Good Алое вера крема, 200 мл
406,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052408C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Универзална крема која содржи органско алое вера и 90% состојки од природно потекло.

  • Ја хидрира кожата во текот на 24 часа
  • Обезбедува свежина, не оставајќи масни траги
  • За лице, тело и раце

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се