NIVEA Naturally Good Освежувачки тоник за чистење лице, 200 мл

NIVEA Naturally Good Освежувачки тоник за чистење лице, 200 мл
319,00 ден.
191,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047729C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Содржи органски зелен чај
  • Ги отстранува остатоците од шминка и нечистотија
  • Ја чисти и освежува кожата
  • Ја прави кожата мека и еластична
  • Користете го како последен чекор во рутината за чистење на лицето

Пакување: 200 мл

Содржина

Тоникот темелно ги отстранува остатоците од шминка и нечистотија и ја одржува кожата свежа и чиста. Формулацијата со органски зелен чај ја прави кожата мека и еластична.

Содржи 98% состојки од природно потекло *

Начи на употреба: нанесете од тоникот на тупфер и масирајте во кожата. Избегнувајте го пределот околу очите. Дерматолошки тестирано.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се