NIVEA Навлажнувачки шампон за коса со хијалурон, 250 мл

Nivea, Moisturizing shampoo Moisture Hyaluron (Hydration Shampoo) 250 ml sampon za hhidratacija so hijaluron
NIVEA Навлажнувачки шампон за коса со хијалурон, 250 мл
225,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055717C
favorite_border

Опис на производот

Nivea Moisture Hyaluron - Навлажнувачки шампон за коса

  • Со течност од свежа пулпа од краставица (Cucumis Sativus cok)
  • Со хијалуронска киселина
  • Дава долготрајна влажност и обновен сјај на косата
  • Ja прави косата негувана и убава
  • 0% силикони и микропластика
  • Толеранцијата на кожата е дерматолошки докажана

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Cucumis Sativus Juice, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Parfum

Употреба: Нанесете на мокра коса, измасирајте и исплакнете темелно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се