NIVEA Памукчиња за лице, 80 парчиња

NIVEA Памукчиња за лице, 80 парчиња
137,00 ден.
96,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004100C
favorite_border

Опис на производот

  • Cotton Pads Памукчиња за лице
  • 100% памучни тупфери за чистење лице и отстранување шминка

Пакување: 80 парчиња

Содржина

Состав: 100% памук.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се