NIVEA Rose Touch Мицеларна вода, 400 мл

NIVEA Rose Touch Мицеларна вода, 400 мл
331,00 ден.
232,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046797C
favorite_border

Опис на производот

  • Двофазната мицеларна вода Nivea Micellair Rose ефикасно ја отстранува водоотпорната шминка, нежно ја чисти, храни и хидрира кожата. Молекуларните честички, наречени мицели, делуваат како магнет за отстранување на шминката и нечистотијата
  • Формулата ја враќа природната рамнотежа и хидратација на кожата
  • По употреба, кожата изгледа чиста, освежена и убава

Пакување: 400 мл

Содржина

Начин на употреба: се нанесува на памукче за лице и нежно се чисти лицето. Да не се измива.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се