NIVEA Smooth Care Комплет три производи во несесер за жени

nivea smooth care set neseser
NIVEA Smooth Care Комплет три производи во несесер за жени
826,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054049C
favorite_border

Опис на производот

I Chose This Just For You - Smooth Care Несесерот за жени содржи:

  • Creme Soft Крем-гел за туширање, 250 мл - Откријте едно сосема ново чувство на задоволство при секое туширање. Дозволете благиот мирис да ги гали Вашите сетила додека свиленкавиот крем-гел со драгоцено бадемово масло се претвора во мека пена. За чувство на помека кожа.
  • Original Care Антиперспирант део рол-он за жени, 50 мл - Сигурна 48 часовна антиперспирантна што ја негува Вашата кожа.
  • Body Smooth Sensation Млеко за тело, 250 мл - Крема за тело за сува кожа која содржи Нивеа серум за интензивна хидратација и драгоцен шеа путер. Нежно се топи на кожата, правејќи ја мазна на допир и интензивно хидрирана во текот на 48 часа - по само едно нанесување. Делува во склад со микробиомот на кожата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се