NIVEA Smooth Млеко за тело за сува кожа, 400 мл

Nivea smooth sensation body milk 400ml intense moisture serum shea butter 5 in 1 losion mleko za telo hidratanten
NIVEA Smooth Млеко за тело за сува кожа, 400 мл
453,00 ден.
389,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021584C
favorite_border

Опис на производот

Smooth Sensation Млеко за тело кое содржи серум за интензивна хидратација и шеа путер.

Интензивно ја храни кожата во период од 48 часа, правејќи ја мека на допир - уште после првото нанесување.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се