NIVEA Soft Крем за хидратација, 300 мл

NIVEA Soft Крем за хидратација, 300 мл
488,00 ден.
439,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003323C
Online only
Акција само online 10.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Нивеа софт кремата е наменета за интензивна хидратација на кожата во текот на целиот ден. Лесната формула со витамин Е и масло од јојоба овозможува кремот брзо да се впие.

Искусете и почувствувајте видлива промена на кожата која станува неверојатно мека и мазна.

Дерматолошки тестиран производ.

Пакување: 300 мл.

Содржина

Состав: aqua, glycerin, paraffinum liquidum, myristyl alcohol, butylene glycol, alcohol denat, stearic acid, myristyl myristate, cera microcristallina, glyceryl stearate, hydrogenated coco-glycerides, simmondsia chinensis oil, tocopheryl acetate, lanolin alcohol (Eucerit®), polyglyceryl-2 caprate, dimethicone, sodium carbomer, phenoxyethanol, linalool, citronellol, alpha-isomethyl ionone, butylphenyl methylpropional, limonene, benzyl alcohol, benzyl salicylate, parfum.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се