NIVEA Универзален крем, 150 мл

NIVEA Универзален крем, 150 мл
233,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003319C
favorite_border

Опис на производот

Нивеа, ненадминлив хидратантен крем за сите типови на кожа, за деца и за возрасни, за целото семејство.

  • Класичниот крем ја содржи единствената состојка Eucerit ® која ја заштитува кожата, ја негува, правејќи ја нежна и мека
  • Идеален за секојдневна нега на кожата
  • Дерматолошки тестиран производ

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: Water, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се