NIVEA Универзален крем, 250 мл

NIVEA Универзален крем, 250 мл
348,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003320C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Нивеа, ненадминлив хидратантен крем за сите типови на кожа, за деца и за возрасни, за целото семејство

  • Класичниот крем ја содржи единствената состојка Eucerit ® која ја заштитува кожата, ја негува, правејќи ја нежна и мека
  • Идеален за секојдневна нега на кожата
  • Дерматолошки тестиран производ

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: Water, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се