NORMAL CLINIC Cotton&Slim Хигиенски влошки секојдневни, 20 парчиња

Normal Clinic Pantyliners Ultra small 20 pcs sekojdnevni vloski
NORMAL CLINIC Cotton&Slim Хигиенски влошки секојдневни, 20 парчиња
48,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021178C
favorite_border

Опис на производот

Normal Clinic Pantyliners Ultra Cotton & Slim Хигиенски секојдневни влошки (S)

  • Макисмална заштита и комфор
  • Ултра тенки

Пакување: 20 влошки.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се