NUTRINO Junior Каша со житарки и чоколадо, 200 г

nutrino junior cereals with chocolate ceralii so cokolado
NUTRINO Junior Каша со житарки и чоколадо, 200 г
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053984C
favorite_border

Опис на производот

  • Инстант пченична каша со чоколадо
  • Со арома - ванилин

Подготовка: во чист сад ставете 150 мл варено и изладено млеко. Полека додадете 30 г (5-6 супени лажици) каша и внимателно измешајте додека смесата не се изедначи.

Пакување: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се