NUTRISSLIM Органска куркума во прав 150 г

NUTRISSLIM Органска куркума во прав 150 г
179,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040522C
favorite_border

Опис на производот

Од органско производство

  • Погодно за вегани

Куркумата придонесува за одржување на здравјето на црниот дроб и нормална функција на срцето. Има антиоксидантни својства. Препорачливо е да се зема во комбинација со масти. Може да се користи и како зачин.

Нето-тежина: 150 гр.

Содржина

Состојки: органска куркума (Curcuma longa) во прав.

Препорачана дневна количина: 1 лажичка (3 г).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се