NUTRISSLIM Органски путер од кикирики 250 г

NUTRISSLIM Органски путер од кикирики 250 г
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
036495C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ - 100% од кикирики
  • Извор на протеини

Нето-тежина: 250 г

Содржина

Состојки: кикирики од органско производство. Може да содржи и траги од јаткасто овошје и сусам. По отвoрање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 30 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се