NUXE Парфем + подарок миризлива свеќа

NUXE Парфем + подарок миризлива свеќа
2.199,00 ден.
1.209,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051737C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

NUXE Les matin des possibles - Парфем + подарок миризлива свеќа

Искусете го свежиот мирис со ноти од петитреин, цвет од портокал и мошус од кашмир.

Пакување: 50 мл + 140 г.

Содржина

Состав: алкохол денат, парфем, вода, лимонен, цитрал, линалол.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се