O.B. Organic Mini Тампони, 16 парчиња

O.B ORGANIK mini tampons 16 mini tamponi organski pamuk
O.B. Organic Mini Тампони, 16 парчиња
234,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054766C
favorite_border

Опис на производот

O.B Organic Mini Тампони за целосна заштита.

  • 100% Органски памук

Пакување: 16 тампони.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се