O.B. Original Normal Тампони, 16 парчиња

O.B. Original Normal Тампони, 16 парчиња
161,00 ден.
97,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004166C
favorite_border

Опис на производот

O.B. Original Тампони.

  • Нормал

Пакување: 16 тампони.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се