O.B Procomfort Normal Тампони, 8 парчиња

ob procomfort ultimate comfort 8 tampons  normal with silk touch tamponi
O.B Procomfort Normal Тампони, 8 парчиња
94,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004943C
favorite_border

Опис на производот

ОБ тампони

Тампони прокомфорт нормал за целосна заштита.

Пакување: 8 тампони

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се