O.B Procomfort Super Plus Тампони, 16 парчиња

ob procomfort 16 tampons super plus ultimate comfort with silk touch cover tamponi
O.B Procomfort Super Plus Тампони, 16 парчиња
173,00 ден.
112,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046380C
favorite_border

Опис на производот

ОБ тампони

Тампони прокомфорт супер плус за целосна заштита.

Пакување: 16 тампони

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се