O.B. Procomfort Super Тампони, 16 парчиња

O.B. Procomfort Super Тампони, 16 парчиња
161,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004942C
favorite_border

Опис на производот

O.B. Procomfort Тампони.

  • Супер за целосна заштита

Пакување: 16 тампони.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се