OMRON Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за надлактица M7 Inteli IT

OMRON Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за надлактица M7 Inteli IT
6.490,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017217C
favorite_border

Опис на производот

  • Автоматски апарат за мерење крвен притисок на надлактица и пулс кај возрасни
  • Апаратот ги детектира неправилните отчукувања на срцето за време на мерењето и дава преупредувачки сигнал со резултатот од мерењето
  • Наменет за општа домашна употреба
  • Гранација 5 години

Пакување: 1 апарат за крвен притисок

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се