OMRON M2 Апарат за мерење крвен притисок, за надлактица

OMRON M2 Апарат за мерење крвен притисок, за надлактица
3.225,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025190C
favorite_border

Опис на производот

Апарат за мерење крвен притисок М2 (на надлактица)

  • Меморија за 30 резултати од мерењето
  • Детекција на неправилен пулс
  • Индикатор на ниво на крвен притисок во однос на референтните вредности
  • Индикатор за правилно наместена манжетна
  • 5 години гаранција
  • Клинички испитан

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се