OMRON RS8 IntelliSense Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за рачен зглоб

OMRON RS8 IntelliSense Дигитален апарат за мерење крвен притисок, за рачен зглоб
5.710,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035476C
favorite_border

Опис на производот

  • Автоматски апарат за мерење крвен притисок на рачен зглоб кај возрасни
  • Апаратот ги детектира неправилните отчукувања на срцето за време на мерењето и дава преупредувачки сигнал со резултатот од мерењето
  • Наменет за општа домашна употреба
  • Апаратот ја користи напредната технологија 'IntelliSense' за комфорно контролирано пумпање без потреба од претходно приспособување на притисокот или од дополнително пумпање

Пакување: 1 апарат за крвен притисок

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се