ORAL-B 5 Way Clean 1+1 Медиум четки за заби

Oral B complete 5 way clean medium 40 , 2 toothbrushes / medium cetki za zabi
ORAL-B 5 Way Clean 1+1 Медиум четки за заби
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030225C
favorite_border

Опис на производот

  • 2 четки за заби, медиум јачина.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се