ORAL-B Essential Конец за заби, 50 м

ORAL-B Essential Конец за заби, 50 м
150,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004113C
favorite_border

Опис на производот

  • Конец за заби кој отстранува таму каде што четката не достигнува
  • Должина - 50 м

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се