ORAL-B Kids Spider-Man Електрична четка за заби за деца 3+ години

Oral-B Kids 3+ Years Electric Toothbrush Spiderman elektricna cetka za zabi za deca spajdermen
ORAL-B Kids Spider-Man Електрична четка за заби за деца 3+ години
1.864,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055013C
favorite_border

Опис на производот

Електрична четка за заби на полнење, за деца над 3 години. 

  • Супериорно чистење за борба против кариес (наспроти вообичаена рачна четка за заби)
  • 2 режими на чистење: Sensitive Plus, дневно чистење
  • Со тајмер за 2 минути
  • Мала супер мека глава на четка
  • Долготрајна батерија
  • Водоотпорна рачка
  • 2 години гаранција

Пакување: 1 четкичка за заби на полнење, 1 глава за четкичка, платформа за полнење

Содржина

Да не се употребува кај деца помали од 3 години.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се