ORAL-B Kids Spider-Man Електрична четка за заби за деца 3+ години

Oral-B Kids 3+ Years Electric Toothbrush spiderman extra soft elektricna cetka za zabi za deca
ORAL-B Kids Spider-Man Електрична четка за заби за деца 3+ години
1.864,00 ден.
1.499,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055013C
favorite_border

Опис на производот

Електрична четка за заби на полнење, за деца над 3 години, екстра мека, за секојдневна употреба. Децата подолго ги четкаат забите со апликацијата Disney Magic Timer.

  • Нежно за непцата со екстра меки влакна
  • Со тајмер за 2 минути
  • Батерија на полнење која трае до 8 дена
  • Уникатен чувствителен режим за деца
  • Водоотпорна рачка
  • Ексклузивна футрола за патување

Пакување: 1 четкичка за заби на полнење, 1 глава за четкичка, платформа за полнење, футрола за патување Spider-Man, 4 налепници Spider-Man за прилагодување на рачката

Содржина

Да не се употребува кај деца помали од 3 години.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се