ORAL-B Smart 4 Електрична четка за заби

ORAL-B Smart 4 elektricna cetka za zabi
ORAL-B Smart 4 Електрична четка за заби
4.203,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049374C
favorite_border

Опис на производот

  • Нежно ги избелува вашите заби почнувајќи од 1-виот ден со отстранување на површинските дамки
  • Батеријата трае повеќе од 2 недели со 1 полнење
  • Три режими на четкање вклучувајќи секојдневно чистење и белеење
  • До 100 проценти повеќе отстранување на наслагите
  • 2 години гаранција

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се