PALETTE 0 Frosted Blonde Ледено рус колор шампон 25 мл

PALETTE 0 Frosted Blonde Ледено рус колор шампон 25 мл
83,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048769C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Привремена боја за свеж изглед и интензивен сјај.

Пакување: 25 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се