PALETTE 19 Dark Brown Темно кафен колор шампон 25 мл

PALETTE 19 Dark Brown Темно кафен колор шампон 25 мл
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048770C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Привремена боја за свеж изглед и интензивен сјај.

Пакување: 25 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се