PALETTE KI7 Intensive Copper Интензивно бакарна фарба за коса

PALETTE KI7 Intensive Copper Интензивно бакарна фарба за коса
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052527C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

KI7 (8-77) – Интензивно бакарна

Palette ја зајакнува и негува косата за долготрајна прекрасна боја. Формулата со високо интензивни пигменти длабоко навлегуваат и се вградуваат во бојата на косата за заштита од избледување на бојата.      

Пакување: 50 мл туба за бојадисување, 50 мл шише со развивач на боја, 10 мл маска за нега, упатство за употреба и 1 пар ракавици.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се