PALETTE N2 Dark brown Темно црвена фарба за коса

PALETTE N2 Dark brown Темно црвена фарба за коса
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002672C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

N2 – Темно кафена

Palette ја зајакнува и негува косата за долготрајна прекрасна боја. Формулата со високо интензивни пигменти длабоко навлегуваат и се вградуваат во бојата на косата за заштита од избледување на бојата.

Пакување: 50 мл туба за бојадисување, 50 мл шише со развивач на боја, 10 мл маска за нега, упатство за употреба и 1 пар ракавици.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се