PALETTE N6 Middle Blond Средно руса фарба за коса

PALETTE N6 Middle Blond Средно руса фарба за коса
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003212C
favorite_border

Опис на производот

N6 – Средно руса            

Palette ја зајакнува и негува косата за долготрајна прекрасна боја.

Формулата со високо интензивни пигменти длабоко навлегуваат и се вградуваат во бојата на косата за заштита од избледување на бојата.            

Пакување: 50 мл туба за бојадисување, 50 мл шише со развивач на боја, 10 мл маска за нега, упатство за употреба и 1 пар ракавици.                               

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се