PALMOLIVE Almond & Milk Купка со бадемово млеко 500 мл + 500 мл друга купка/гел

Palmolive Almond Milk shower cream + Palmolive Wellness Revive shower gel
PALMOLIVE Almond & Milk Купка со бадемово млеко 500 мл + 500 мл друга купка/гел
225,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046803C
favorite_border

Опис на производот

Сет Palmolive Almond Milk Kрем за капење +1 гратис гел или крем за туширање.

→ Сликата од гратис производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување:  500 мл + 500 мл гратис

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се