PAMPERS Fresh Clean Дуо влажни марамчиња, 2 кесички по 52 парчиња

PAMPERS Fresh Clean Дуо влажни марамчиња, 2 кесички по 52 парчиња
186,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046381C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Памперс влажни марамчиња фреш

Пакување: 2 x 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се