PAMPERS Fresh Clean Влажни марамчиња, 52 парчиња

PAMPERS Fresh Clean Влажни марамчиња, 52 парчиња
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046442C
favorite_border

Опис на производот

Памперс влажни марамчиња фреш.

Пакување: 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се