PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 4 (9-15 кг), 72 гаќички

pampers pants 4, 72 pcs + kids children's bedding Frozen, Spiderman gakicki za bebinja
PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 4 (9-15 кг), 72 гаќички
1.299,00 ден.
1.143,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044657C
Online only
Акција 16.04-30.04.2024
favorite_border

Опис на производот

Pampers Pants Stop & Protect Бебешки гаѓички гигантско пакување.

  • Ултра заштита
  • 360 Comfort Fit -за слободно движење, се прилагодуваат на стомакот на вашето бебе
  • Растеглив појас, за лесно менување
  • За деца 9-15 килограми
  • Големина 4
  • Дерматолошки одобрени

Дизајнот на кутијата со гаќичките е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 72 гаќички.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се