PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 5 (12-17 кг), 66 гаќички

pampers-pow-patrol-pants-5  gakicki za bebinja
PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 5 (12-17 кг), 66 гаќички
1.299,00 ден.
1.143,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044658C
Online only
Акција 13.05-27.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Pampers Pants Stop & Protect Бебешки гаѓички гигантско пакување.

  • Ултра заштита
  • 360 Comfort Fit -за слободно движење, се прилагодуваат на стомакот на вашето бебе
  • Растеглив појас, за лесно менување
  • За деца 12-17 килограми
  • Големина 5
  • Дерматолошки одобрени

Дизајнот на кутијата со гаќичките е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 66 гаќички.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се