PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 5 (12-17 кг), 66 гаќички

PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 5 (12-17 кг), 66 гаќички
1.299,00 ден.
1.149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044658C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

PAMPERS Гаќички гигантско пакување големина 5, 12-17 килограми

Пакување: 66 гаќички

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се