PAMPERS Harmonie Пелени за бебиња бр. 2 (4-9 кг), 39 пелени

PAMPERS Harmonie Пелени за бебиња бр. 2 (4-9 кг), 39 пелени
809,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052047C
favorite_border

Опис на производот

Пелените Pampers Harmonie се дерматолошки тестирани и се хипоалергени.

Пелените се направени од висококвалитетен памук, меки влакна од растително потекло и други внимателно одбрани компоненти.

Дизајнирани без парфем, природна гума латекс, белење со хлор и без 26 алергени наведени од ЕУ. 

  • Не содржат лосион
  • Сувост до 12 часа

Со прекрасни принтови и практичен индикатор за урина на Pampers

Пакување: 39 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се