PAMPERS Пелени за бебиња бр. 4+ (10-15 кг), 70 пелени

Pampers active baby 4+, 10-15 kg, 70 pcs peleni za bebe
PAMPERS Пелени за бебиња бр. 4+ (10-15 кг), 70 пелени
1.215,00 ден.
1.118,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014269C
favorite_border

Опис на производот

Памперс пелени ГП големина 4+

Пакување: 70 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се