PAMPERS Пелени за бебиња бр. 6 (13-18 кг), 68 пелени

PAMPERS Пелени за бебиња бр. 6 (13-18 кг), 68 пелени
1.299,00 ден.
1.199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021169C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Памперс пелени ГПП големина 6

Пакување: 68 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се