PAMPERS Premium Care Пелени за бебиња бр. 2 (4-8 кг), 46 пелени

Pampers Premium Care diaper 2, 4-8 kg, 46 pcs peleni za bebinja
PAMPERS Premium Care Пелени за бебиња бр. 2 (4-8 кг), 46 пелени
679,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040691C
favorite_border

Опис на производот

Pampers Premium Care Derma & Comfort Памперс Премиум пелени, мега пакување, за чувствителната кожа на бебињата.

  • Исклучителна заштита
  • Материјал кој и овозможува на кожата да дише, за поголема удобност
  • Исклучително меки 
  • Со индикатор за влажност
  • Супер моќно апсорбентно јадро, кое ја држи влагата подалеку од кожата
  • Комплетна заштита од пропуштање во текот на целиот ден и целата ноќ
  • До 12 часа докажана сувост
  • За деца од 4-8 килограми
  • Големина 2
  • Дерматолошки одобрени

Пакување: 46 пелени.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се