PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 2 (4-8 кг), 46 пелени

Pampers Premium Care diaper 2, 4-8 kg, 46 pcs peleni za bebinja
PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 2 (4-8 кг), 46 пелени
679,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040691C
favorite_border

Опис на производот

Памперс пелени Премиум ВП големина 2 (4 – 8 кг)

Пакување: 46 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се